صندلی کودک رنگِی

صندلی کودک رنگِی در رنگ های متنوع

صندلی کودک رنگِی . شرکت مجلس آرایان مجهز به انواع صندلی ، از جمله صندلی کودک رنگی برای مجالس و جشنهای کودکان شما میباشد ، و با بهترین نرخ موجود ، در رنگهای مختلف ، اجاره و در صورت تمایل در محل مورد نظر شما تحویل می دهد.

صندلی‌ کودک ، در رنگهای متنوع میتواند با روحیات کودک شما همراه شود . همچنین با توجه به تم های متفاوت تولد ، می توان از رنگ صندلی متناسب با آن فضا استفاده نمود و فضای دلچسبی را برای کودکان فراهم نمود . وجود رنگ بندی نیز کمک کرده تا هر شخصی با هر سلیقه و علاقه رنگی بتواند یک انتخاب مناسب داشته باشد . این صندلی‌‌ها با ارتفاع مناسب در ترکیب با میز مخصوص کودک فضایی مناسب را ، برای فرزند شما فراهم می‌کند . این صندلی از جنس پلی اتیلن یا همان پلاستیک فشرده است که باعث می شود بسیار مقاوم و محکم باشد و پایه های ضربدری این صندلی باعث می شود تا استحکام بهتری بر روی زمین داشته باشد و در نتیجه از افتادن کودک تا حد زیادی جلوگیری خواهد کرد و با اطمینان کامل میتوان برای استفاده بچه ها در اختیار آنها قرار داد .

فاصله نشیمن تا زمین این صندلی کودک ۲۹ سانتی متر است. توجه داشته باشید که مقاومت وزنی این صندلی بسیار بالاست و افراد بزرگسال نیز می توانند به راحتی بر روی آن بنشینند اما ابعاد آن بیشتر مناسب گروه مهدکودک و پیش دبستانی و به طور کلی قبل از ۷ سال است.

 

 

مشخصات (صندلی کودک رنگِی)

نوع: صندلی کودک رنگی

رنگ: آبی کمرنک ، آبی پررنگ ، قرمز ، سفید ، کرم رنگ  و ……….

اندازه: کوچک (مناسب برای کودکان )

مدل طرح: فانتزی

.

.

.

.

 

برای اجاره و اطلاعات بیشتر در مورد صندلی های کودک رنگی ، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

آقای حمید دهقان

09120757624

09123875057

09197799123

 

 

 

صندلی کودک رنگِی

 

صندلی کودک رنگِی

برای اجاره و اطلاعات بیشتر در مورد صندلی کودک رنگی ، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

آقای دهقان

09120757624

09123875057

09197799123

.

 

پاسخی بگذارید