اجاره کولر ایستاده جنرال تک فاز

اجاره کولر ایستاده جنرال تک فاز

اجاره کولر ایستاده ژنرال تک فاز . شرکت مجلس آرایان مجهز به انواع کولرهای ایستاده از جمله کولر ایستاده ژنرال میباشد . با بهترین نرخ موجود اجاره می دهد و در صورت لزوم در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما فرستاده می شود.

مجلس آرایان با اجاره کولر ایستاده  جهت نمایشگاهها ، همایش ها ، مجالس شادی و ترحیم و میهمانی های شما آمادگی ارائه خدمات به شما عزیزان را دارد . استفاده از کولرهای ایستاده در مجالس ، علاوه بر خنک نمودن محیط ،  فضای دلچسب و مطبوعی را برای شما به ارمغان می آورد . در کولرهای جدید از چندین لایه فیلتر برای تصفیه‌ی هوای خروجی استفاده می‌شود. این فیلترها می‌توانند ذرات آلرژی‌زا، باکتری‌ها، ویروس‌ها و دیگر ذرات معلق در هوا را از بین ببرند. یونیزه کردن مبل، پرده و لباس‌ها هم از آن قابلیت‌های جدیدی است که گفته می‌شود خوب است و ما هم به‌صورت تلویحی بر خوب بودن‌شان صحه می‌گذاریم.

(برگشت به صفحه اصلی —->)

برای اجاره و اطلاعات بیشتر در مورد کولر ایستاده ژنرال با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

آقای حمید دهقان

09120757624

09123875057

09122330130

اجاره کولر ایستاده ژنرال تک فاز

مجلس آرایان با اجاره کولر ایستاده  جهت  همایش ها ، مجالس شادی و ترحیم و میهمانی، تولد های شما آمادگی ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز را دارد . استفاده از کولرهای ایستاده در مجالس علاوه بر خنک نمودن محیط  فضای دلچسب و مطبوعی را برای شما به ارمغان می آورد .شرکت مجلس آرایان دارای انواع متفاوتی از خنک کننده ها مثلکولر های ایستاده  تک فاز و سه فاز ، پرتابل ، پنکه افشان ، پنکه و…. می باشد . در کولرهای جدید از چندین لایه فیلتر برای تصفیه‌ی هوای خروجی استفاده می‌شود.این فیلترها می‌توانند ذرات آلرژی‌زا، باکتری‌ها، ویروس‌ها و دیگر ذرات معلق در هوا را از بین ببرند. یونیزه کردن مبل، پرده و لباس‌ها هم از آن قابلیت‌های جدیدی است که گفته می‌شود خوب است و ما هم به‌صورت تلویحی بر خوب بودن‌شان صحه می‌گذاریم.

برای اجاره و اطلاعات بیشتر در مورد کولر ایستاده ژنرال با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

آقای حمید دهقان

09120757624

09123875057

09122330130

.

دیدگاهتان را بنویسید