اجاره پنکه افشان

اجاره پنکه افشان

پنکه افشان صنعتی ، شرکت مجلس آرایان مجهز به انواع سیستم های سرمایشی از جمله پنکه افشان صنعتی می باشد که با بهترین نرخ موجود به مشتریان اجاره می دهد و به محل مورد دلخواه شما ارسال می کند.

پنکه افشان با استفاده از سیستم پودر کردن آب ترکیب آن با هوا در فضای باز باعث ایحاد باد خنک می گردد.

این محصول ترکیبی از پنکه و رطوبت ساز می باشد که باعث مرطوب کردن محیط اطراف شده و دارای سه سرعت  کم متوسط و زیاد می باشد .

اجاره پنکه افشان

اجاره پنکه افشان در فضاهای بسته وسیع و محیط های باز توسط مجلس آرایان در سراسر تهران و حومه با مدیریت آقای حمید دهقان.

این محصول دارای سه حالت وزش باد ، نوسانی و معمولی بوده و دارای مخزن آب مجزا و کنترل از راه دور می باشد.

پنکه پایه دار یا ایستاده  دستگاهی است دو کاره که علاوه بر خنک سازی توان ایجاد رطوبت هوا را نیز دارد که وجود چنین قابلیتی دلپذیر می باشد.

همچنین با سیستمی که در این دستگاه گذاشته شده است می توان به راحتی با توجه به فصول و دمای محیط بصورت جداگانه از این دستگاه استفاده کرد.

اجاره پنکه افشان

اجاره پنکه افشان یا مه ساز صنعتی بسیار پر کاربرد و مناسب برای مکانهای مختلف از جمله مکان های عمومی برای خنک سازی و ضد عفونی کردن فضا از ویروس.تماس جهت سفارش: 09122330130 – 09123875057

این دستگاه با توان 85 وات گرمای هوا ی محیط را درعرض چند لحظه کاملا سرد و خنک کرده و با توجه به میزان مصرف برق و عملکرد بی صدا برای محیط های جشن ، مجالس ، ختم و نمایشگاه ها نیز بسیار مناسب می باشد.

پنکه ایستاده دارای سه سرعت مختلف کم ، متوسط ، تند می باشد که به راحتی می توان میزان شدت باد دستگاه را تنظیم کرد .

ویژگی دیگری که در این پنکه تعبیه شده حالت وزش باد نوسانی است که با فعال کردن این سیستم سرعت پنکه به صورت خودکار بین دوره های کم، متوسط و زیاد تغییر می کند و باعث ایجاد نسیم طبیعی و ملایم می گردد.

برای اجاره و اطلاعات بیشتر در مورد اجاره پنکه صنعتی افشان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

آقای حمید دهقان

09120757624

09123875057

09122330130

پنکه افشان صنعتی

.

دیدگاهتان را بنویسید