اجاره پنکه افشان جهت نمایشگاهها

اجاره پنکه افشان جهت نمایشگاهها

اجاره کولر گازی و پنکه افشان:

پنکه برقی(اجاره پنکه افشان) ۸۵ وات مجهز به رطوبت ساز هوا مدل GX33G با طراحی جدید و ابتکاری برای منازل و محیط کار بسیار مناسب می باشد. این دستگاه ترکیبی از پنکه و بخارساز می باشد که با قدرت ۸۵ وات نه تنها قادر به پرتاب باد و عملکرد به شکل پنکه می باشد بلکه با سیستمی که این دستگاه دارد قادر به تولید بخار و تامین رطوبت هوا در حین کار می باشد(اجاره پنکه افشان) که این عملکرد باعث مرطوب کردن محیط اطراف می شود ، بهبود سلامتی تنفسی و افزایش خنک کنندگی است.
این دستگاه دارای ۳ سرعت بصورت کم ، متوسط ، زیاد و ۳ حالت وزش باد بصورت خواب ، نوسانی و معمولی می باشد و با توجه به پنلی که روی دستگاه تعبیه شده به راحتی می توان وضعیت دستگاه را تنظیم و مشاهده کرد.ضمنا این دستگاه پنکه دارای کنترل از راه دور جهت کنترل کلیه عملکرد ها نیز می باشد. در این دستگاه عملکرد پنکه و رطوبت ساز(اجاره پنکه افشان) از هم می باشند. شما می توانید فقط از حالت پنکه ، فقط درحالت رطوبت ساز و یا بصورت همزمان استفاده کنید.این عملکرد به سادگی قابل دسترسی است. پس دستگاه می تواند حتی در زمستان بصورت یک دستگاه رطوبت ساز استفاده شود.
مخزن آب دستگاه با ظرفیت ۲.۸ لیتر در قسمت جلوی دستگاه تعبیه شده (اجاره پنکه افشان)که به راحتی قابل جدا شدن به منظور پر کردن و حتی شسنشو می باشد.

اجاره پنکه افشان به دو صورت صنعتی و معملی جهت برگزاری مراسم در فضای باز

پنکه افشان با استفاده از سیستم پودر کردن آب . ترکیب آن با هوا در فضای باز باعث ایحاد باد خنک می گردد

اجاره پنکه افشان جهت نمایشگاهها

اجاره پنکه افشان جهت باغ ها

اجاره پنکه افشان جهت تالارها

اجاره پنکه افشان جهت رستوران ها

برای هماهنگی و اجاره پنکه برای مجلس خود لطفابا شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

جناب آقای دهقان

09120757624

09122330130

09123875057

دیدگاهتان را بنویسید